O zespole

Aneta – wokal

 

W jej żyłach od dziecka płynęła muzyczna krew. Pasjonatka, która muzyką i śpiewem wypełnia każdy swój dzień. Ambitna i pracowita kobieta z czystym oraz ujmującym wokalem. Jej uniwersalny głos pozwala w zaczarowany sposób wykonywać zarówno ballady, jak i mocne, nieco ostrzejsze brzmienia. Posiada doświadczenie w pracy scenicznej, we współpracy z wieloma zespołami. Uwielbia pracę z młodzieżą i dorosłymi, spełniając się w roli pedagoga oraz nauczyciela.

mar1

Marlena – wokal

 

Delikatny głos połączony z żywiołowym temperamentem oraz wiecznie niespożytą energią. Idealnie brzmi w partiach chóralnych zespołu, tworząc klimatyczne tło utworów. Jako wokal główny jej barwa głosu doskonale odnajduje się w lekkich aranżacjach. Marlena niejednokrotnie udowodniła to wykonując piosenki z repertuaru: Hanny Banaszak, Anny Jantar czy Maryli Rodowicz.

Na co dzień specjalizuje się w dziedzinie marketingu i PR-u, a swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje z korzyścią dla zespołu. Przygodę z muzyką zaczęła kilkanaście lat temu, kiedy to uczyła się technik wokalnych pod okiem profesjonalisty. Nie przerażają jej nawet kilometry kabli, które musi podłączyć do miksera przed każdym występem.

krz1

Krzysztof – manager zespołu, wokal,
instrumenty klawiszowe

W branży muzycznej od 15. roku życia. Śpiewa, gra na instrumentach klawiszowych, prowadzi konferansjerkę. Przygotowuje aranżacje, konkursy i zabawy dla gości. Jego pasja to dążenie do posiadania najwyższej klasy instrumentów i sprzętu nagłaśniającego. Przedstawiciele branży uważają go za prawdziwy autorytet techniczny. Krzysztof to absolwent Poznańskiej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie organów. W zespole pełni funkcję lidera i managera grupy. Potrafi stworzyć odpowiedni klimat i interakcję pomiędzy zespołem i gośćmi, gwarantując zabawę do białego rana!

krz2

Krzysztof – wokal, instrumenty klawiszowe

 

Muzyczny lekkoduch, dla którego dźwięki są odskocznią od rzeczywistości. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Uczył się gry na klarnecie. Dzięki zajęciom z edukacji chóralnej odkrył, że śpiew to jego kolejna pasja. Idealnie odnajduje się w repertuarze popowym, wykonując utwory: Mieczysława Szcześniaka, Michaela Buble, braci Golców czy Ryszarda Rynkowskiego. Po godzinach uwielbia szaleć przy karaoke. Dzięki charakterystycznej barwie głosu przyjaciele żartobliwie nazywają go Zbigniewem Wodeckim. W zespole pełni funkcję specjalisty do spraw oświetlenia. Przed każdą imprezą skrupulatnie przygotowuje i ustawia efekty wizualne, by stworzyć gościom niezapomnianą atmosferę.