O nas

Jesteśmy pasjonatami, a muzyka to dla nas miłość i odskocznia od codzienności. Tworzymy zgraną grupę sześciu przyjaciół, których wiecznie niespożyta energia, kreatywność i zaangażowanie przekładają się na zadowolenie klientów.

Z powodzeniem możemy wykonywać zarówno utwory balladowe, jak i rockowe brzmienia oraz utwory z lat minionych i współczesne. 

ANETA
wokal

W jej żyłach od dziecka płynie muzyczna krew. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy scenicznej, we współpracy z wieloma zespołami. Pasjonatka, która muzyką i śpiewem wypełnia każdy swój dzień. Jej uniwersalny głos pozwala w zaczarowany sposób wykonywać zarówno ballady, jak i mocne, ostrzejsze brzmienia.

KRZYSIEK
wokal

Muzyczny lekkoduch, dla którego dźwięki są odskocznią od rzeczywistości. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Uczył się gry na klarnecie. Dzięki zajęciom z edukacji chóralnej odkrył, że śpiew to jego kolejna pasja. Idealnie odnajduje się w repertuarze popowym, wykonując utwory: Zbigniewa Wodeckiego czy Michaela Buble. Po godzinach uwielbia szaleć przy karaoke.

DAMIAN
wokal

Z muzyką w głowie i na ustach od najmłodszych lat. Od 10 lat na scenie jako solista oraz wokalista zespołów rockowo – bluesowych. Były uczestnik muzycznego talent show ”Must Be the Music” oraz laureat konkursów wokalnych. Odnajduje się w wielu gatunkach muzyki polskiej i zagranicznej, jednak najbliższe jego sercu są rockowe brzmienia.

LENA
wokal, konferansjer

Delikatny głos połączony z żywiołowym temperamentem oraz wiecznie niespożytą energią. Idealnie brzmi w partiach chóralnych zespołu, tworząc klimatyczne tło utworów. Jako wokal główny jej barwa głosu doskonale odnajduje się w lekkich aranżacjach. Na co dzień specjalizuje się w dziedzinie marketingu i PR. Przygodę z muzyką zaczęła kilkanaście lat temu, kiedy to uczyła się technik wokalnych pod okiem profesjonalisty.

KRZYSZTOF
lider zespołu, wokal,
instrumenty klawiszowe

W branży muzycznej od 15. roku życia. Śpiewa, gra na instrumentach klawiszowych, prowadzi konferansjerkę. Jego pasją jest dążenie do posiadania najwyższej klasy instrumentów i sprzętu nagłaśniającego. Przedstawiciele branży uważają go za prawdziwy autorytet techniczny. Krzysztof to absolwent Poznańskiej Szkoły Muzycznej II stopnia.

PIOTR
saksofon, klarnet

Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 13 lat, ucząc się gry na klarnecie w orkiestrze dętej. Szybko jednak zamienił klarnet na saksofon i wraz z grupą przyjaciół założył zespół instrumentalny. Dziś swoje pasje rozwija i kontynuuje z sukcesem w zespole Kaskada.